Stacja Jagodno – Zaplątana miłość

stacja-jagodno-zaplatanamilosc

I tom cyklu. Premiera: 20 maja 2015 r.

Zatrzymaj się na chwilę w urokliwej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Tutaj czas płynie inaczej. W Jagodnie spotykają się przeciwieństwa: wieś i miasto, kobiety i mężczyźni, starość i młodość, tradycja i nowoczesność. Trzy generacje kobiet i smak konfitur z fiołków, które potrafią osłodzić nawet najbardziej gorzkie życie. To pełna ciepła opowieść o miłości, szczęściu i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi.

Tamara – 41-letnia rozwódka i specjalistka od PR-u dostaje polecenie zorganizowania kampanii wyborczej kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego jeden z oponentów zarzuca Tamarze, że promuje politykę prospołeczną, a sama zaniedbuje swoją rodzinę. Faktycznie, jej nastoletnia córka Marysia ma problemy – chłopak namawia ją do zażycia narkotyków i domaga się „dowodu miłości”. Czy partner Tamary przejdzie tę próbę? Czy Tamara uratuje córkę? Kim jest tajemnicza babcia Róża?


Od pierwszej do ostatniej strony tę fascynującą powieść czyta się jednym tchem. To przejmująca historia o różnych rodzajach miłości i relacji rodzinnych, przedstawionych w ciekawej, niebanalnej formie. Na pewno każdy odnajdzie w niej odniesienie do własnych przeżyć, wspomnień i emocji. Laura ŁączRecenzje do poczytania:

Szafa z książkami
Książka Non Stop
Biblioteczka Moni
Zapatrzona w książki
Subiektywnie o ksiażkach
Poczytajka
Recenzje knigoholiczki
Myśli i słowa wiatrem niesione
Ogród kwitnących myśli
Czytaj sercem
Biblioteczka Blanki
Przyczajony Hasacz
Lustra książek
Zapatrzona w książki
Mój świat-szelest kart
Babskie czytanie
Agnestariusz
Książki Sardegny
Pisaninka
Książki czytane
Informator czytelniczy
Cudowny świat książek
Przegląd czytelniczy
Czytanie moja miłość
Blog o książkach
Dziennik literacki
Lustro rzeczywistości
Addictedtobook
Książka zamiast kwiatka
Recenzje Agi
3telnik – męskie spojrzenie na Jagodno
Dla Lejdis
Moje przemiany