Stacja Jagodno – Zaplątana miłość

stacja-jagodno-zaplatanamilosc

I tom cyklu. Premiera: 20 maja 2015 r.

Zatrzymaj się na chwilę w urokliwej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Tutaj czas płynie inaczej. W Jagodnie spotykają się przeciwieństwa: wieś i miasto, kobiety i mężczyźni, starość i młodość, tradycja i nowoczesność. Trzy generacje kobiet i smak konfitur z fiołków, które potrafią osłodzić nawet najbardziej gorzkie życie. To pełna ciepła opowieść o miłości, szczęściu i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi.

Tamara – 41-letnia rozwódka i specjalistka od PR-u dostaje polecenie zorganizowania kampanii wyborczej kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego jeden z oponentów zarzuca Tamarze, że promuje politykę prospołeczną, a sama zaniedbuje swoją rodzinę. Faktycznie, jej nastoletnia córka Marysia ma problemy – chłopak namawia ją do zażycia narkotyków i domaga się „dowodu miłości”. Czy partner Tamary przejdzie tę próbę? Czy Tamara uratuje córkę? Kim jest tajemnicza babcia Róża?


Od pierwszej do ostatniej strony tę fascynującą powieść czyta się jednym tchem. To przejmująca historia o różnych rodzajach miłości i relacji rodzinnych, przedstawionych w ciekawej, niebanalnej formie. Na pewno każdy odnajdzie w niej odniesienie do własnych przeżyć, wspomnień i emocji. Laura ŁączRecenzje do poczytania:

Szafa z książkami

Książka Non Stop

Biblioteczka Moni

Zapatrzona w książki

Subiektywnie o ksiażkach

Poczytajka

Recenzje knigoholiczki

Myśli i słowa wiatrem niesione

Ogród kwitnących myśli

Czytaj sercem

Biblioteczka Blanki

Przyczajony Hasacz

Lustra książek

Zapatrzona w książki

Mój świat-szelest kart

Babskie czytanie

Agnestariusz

Książki Sardegny

Pisaninka

Książki czytane

Informator czytelniczy

Cudowny świat książek

Przegląd czytelniczy

Czytanie moja miłość

Blog o książkach

Dziennik literacki

Lustro rzeczywistości

Addictedtobook

Książka zamiast kwiatka

Recenzje Agi

3telnik – męskie spojrzenie na Jagodno

Dla Lejdis