Jeszcze raz Nataszo – I tom cyklu

Wznowienie: 17 lipca 2019 r.
Premiera: 19 listopada 2014 r.

Natasza miała wszystko: kochającego męża, piękny dom, spektakularną karierę i własną agencję reklamową. Jej życie wielu osobom mogłoby wydawać się perfekcyjne. Jaka była jej droga do osiągnięcia szczęścia? Co ją ukształtowało, co dało siłę, a co było słabością? I dlaczego w wiosenny wieczór pali zdjęcia ze swojego albumu?

Spędzicie z bohaterką kilka godzin, posłuchajcie jej historii. Jestem pewna, że każdy znajdzie w niej okruchy własnego życia. Bo Natasza jest w każdym z nas…


Każdy związek to nieustanne pole walki. A walka staje się bezpardonowa, kiedy małżeństwo po 18 latach przechodzi do historii. Czy Natasza odnajdzie siebie, czy zatraci się w rozpamiętywaniu tego, co było złe? Na te pytania odpowiada znakomita książka Karoliny Wilczyńskiej. Ałbena Grabowska, autorka książek „Coraz mniej olśnień”, „Stulecie Winnych”

Czy uda się naprawić błędy i odnaleźć utracone nadzieje? Zawsze jest czas, by wszystko zmienić. Chciałoby się rzec, do dzieła, Nataszo! I czekać na dalszy ciąg tej historii, która przeczytana jednym tchem, kończy się zbyt szybko. Monika Kuszyńska

Wiem, że jeszcze nieraz powiem sama sobie „spróbuj jeszcze raz”. Przypomnę sobie Nataszę. Przypomnę swoje własne życie.Mam nadzieję, że tysiące innych ludzi przeczyta opowieść Nataszy i świadomie, z namysłem będzie sobie powtarzać „spróbuj jeszcze raz…” Przeczytajcie. Polecam wszystkim. Ilona FelicjańskaRecenzje do poczytania:

Medium sweet books

Czytaanna

Mamo, poczytaj sobie

Przyczajony hasacz

Recenzje książkoholiczki 

Czytamy, bo kochamy

Kto czyta-nie pyta

Magazyn „Obsesje”

Kawiarenka „Książka zamiast kwiatka”

Przegląd Czytelniczy

Lustra książek

Cudowny świat książek

Recenzje między kartkami

Zapachy książki

Pisaninka

Dziecięce klimaty

Książki, które kochamy

Z pasją o książkach

Czytajmy książki

Mój świat – szelest kart

Biblioteka Melanii

Babskie czytanie

Portal ‚Dla Lejdis”

Książki na czasie

Pisany inaczej…

Czytelnia mola książkowego

Chaos myśli

Czas na książki

Żyć nadal z pasją

Ja-książkoholik