Anielski kokon

16 stycznia 2019 r. powieść została wznowiona (Wydawnictwo Czwarta Strona)
28 stycznia 2013 r. nakładem Wydawnictwa WMK ukazała się moja kolejna powieść.

Każdy z nas inaczej postrzega świat i otaczającą go rzeczywistość. Co jednak, jeżeli ta odmienność wykracza poza wyznaczone normy? Czy mamy pewność, że inny to szaleniec? A może to my nie wiemy wszystkiego? Nie potrafię odpowiedzieć na te pytania, proponuję więc czytelnikom podróż do wewnętrznego świata Olgi, aby sami mogli zdecydować co jest prawdą, a co tylko złudzeniem. Jeżeli potrafią…


Kim jest Olga, bohaterka „Anielskiego kokonu”? Kobietą, która ma do spełnienia niezwykłą misję? A może pogrążającą się w obłędzie paranoiczką? Czy można jasno określić dobro i zło, czy też istnieje jedynie nieskończona ilość odcieni szarości? Czy szaleństwo jest chorobą czy wyższym stanem świadomości? Karolina Wilczyńska podważa skostniałe dogmaty, zadaje pytania, unika gotowych odpowiedzi. Jej powieść to fascynująca historia, którą można odczytywać na kilku płaszczyznach. Jeśli macie dosyć słodkich jak cukiereczek opowieści i mdłej jednoznaczności, sięgnijcie po tę książkę. Magdalena Zimniak, autorka książek „Willa”, „Pokój Marty”

Karolina Wilczyńska jak nikt inny potrafi zajrzeć w głąb duszy kobiety i odsłonić zagadki, które się tam kryją. „Anielski kokon” to książka, która zabiera nas w niesamowitą podróż na granicy rzeczywistości i innego świata, choroby i „normalności”. To książka, obok której nie sposób przejść obojętnie – nie mogłam oderwać się od lektury, a po lekturze pozostała w moich myślach na bardzo długo. Antonina Kozłowska, autorka książek „Trzy połówki jabłka”, „Czerwony rower”, „Kukułka”Recenzje do poczytania:

Kobiece kształty

Books and cats lover

Ejotkowe postrzeganie świata

Obydwie zaczytane

Na regale u Marty Mrowiec

NIEnaczytana

Życie książkami pisane

Czytająca mama

Książki Idy

Myśli i słowa wiatrem niesione

Book & Cooking

Mix Książkowy

Świat książek i ja

Czytelnicze zacisze

Spacer pomiędzy książkami

Moje książki, mój świat

Niekończące się marzenia

Granice.pl

Smaki i kolory życia

Sabinkowe czytanie

Czytajmy Polskich Autorów

Dziennik Literacki

Magazyn Kulturalno-Literacki „Szuflada”

Forum Recenzja

Kraina czytania

Książka zamiast kwiatka