seria „z Nataszą”

Dasz radę Nataszo - II tom cyklu

Wznowienie: 17 lipca 2019 r.
Premiera: 2 marca 2016 r.

Nikt nie może być gwarantem twojego szczęścia.

Szczęście jest w Tobie…

Natasza rozpoczyna kolejny rozdział w swoim życiu. Kobieta nie może mieć jednak pewności, że los pisze dla niej szczęśliwe zakończenie.

Po rozliczeniu z przeszłością bohaterka załamuje się. Jest samotna, nie ma siły, by zmobilizować się do działania. Kiedy jest o krok od powrotu do nałogu, otrząsa się z marazmu. Postanawia nie zostawiać przyszłości w rękach losu i zawalczyć o siebie. Rzuca się w wir pracy, zakłada fundację, która ma pomagać kobietom. Skleja połamane życie: odnajduje dawne znajome, nawiązuje nowe przyjaźnie. Jednocześnie będzie jednak musiała odpowiedzieć sobie na pytania: Czy związek z eksmężem może się udać? Czy warto dwa razy wchodzić do tej samej rzeki?


 

Jeszcze raz Nataszo - I tom cyklu

Wznowienie: 17 lipca 2019 r.
Premiera: 19 listopada 2014 r.

Natasza miała wszystko: kochającego męża, piękny dom, spektakularną karierę i własną agencję reklamową. Jej życie wielu osobom mogłoby wydawać się perfekcyjne. Jaka była jej droga do osiągnięcia szczęścia? Co ją ukształtowało, co dało siłę, a co było słabością? I dlaczego w wiosenny wieczór pali zdjęcia ze swojego albumu?

Spędzicie z bohaterką kilka godzin, posłuchajcie jej historii. Jestem pewna, że każdy znajdzie w niej okruchy własnego życia. Bo Natasza jest w każdym z nas…