O mnie

Karolina Wilczyńska (ur. 1973 r.)
–  jestem zodiakalną Panną i numerologiczną jedenastką.

Kobietą ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwą, emocjonalną i romantyczną, ale bywam też kapryśna, złośliwa i bezwzględna. Wierzę w przeznaczenie i miłość, a że jestem uparta - mimo różnych doświadczeń nadal ufam w ludzką szczerość i własną intuicję. Piszę o tym, co moim zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.

Jestem trenerką, terapeutką i wykładowcą uniwersyteckim. Posiadam dar nieograniczonego rozciągania czasu i dzięki temu w wolnych chwilach haftuję, ozdabiam przedmioty techniką decoupage’u i tworzę biżuterię, rozmyślając przy tym o rzeczach ważnych i błahych.
Z tych rozmyślań powstają historie, które potem opisuję.

Uwielbiam słoneczniki i bursztyny, nie znoszę chamstwa, bezmyślności i braku tolerancji. Przez świat podążam z nieustającą wiarą w dobro i sprawiedliwość, znosząc z godnością spotkania z mniej sympatyczną częścią ludzkości. Staram się zachować jak najwięcej z dziecięcej części swojej natury, dzięki czemu mam nadzieję nie stać się obojętną na los innych. Idę przez życie w szpilkach, glanach lub boso -  zależnie od tego, kogo i co spodziewam się spotkać. Widok bezmyślnych ludzkich oczu, chamstwa i głupoty powoduje u mnie długie okresy melancholii.

Z niegasnącym zainteresowaniem słucham ludzkich historii. Każdy może opowiedzieć mi swoją pisząc na adres: list@karolinawilczynska.eu.

Więcej informacji o mnie na stronie Rozmowy, wywiady ...

 

karolina-wilczyska-3

Karolina Wilczyńska