Rok na Kwiatowej (sezon 2)

Grudniowe kwiaty

Tom IV cyklu. Premiera 28 października 2020

Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się, co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii „Rok na Kwiatowej”!


 

W kolorze wrzosu

Tom III cyklu. Premiera 15 lipca 2020

Życie nie rozpieszcza Danuty, a z dorastającym synem kobieta powoli traci kontakt. W pracy też nieustannie musi udowadniać swoją wartość, tym bardziej że właściciel konkurencyjnej kancelarii nie przebiera w środkach i stara się jej zaszkodzić. Na szczęście Danutę postanawia wesprzeć sąsiadka, Liliana. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać bezwzględnego prawnika?


 

Kwitnące lilie

Tom II cyklu. Premiera 31 lipca 2019

Kaja musi stawić czoła problemom ze zdrowiem, a obawa o przyszłość skłoni ją do zmierzenia się z przeszłością, od której chciała uciec. Czy uda jej się wybaczyć? I kim jest mała dziewczynka, którą Kaja spotyka na szpitalnych korytarzach? Sąsiedzkie więzi powoli się zacieśniają, nie tylko za sprawą słodkiej czwórki szczeniąt. Danuta musi zmierzyć się z właścicielem konkurencyjnej kancelarii, Julia wciąż stara się odnaleźć swoją życiową drogę, a Norbert podejmuje decyzje, które nie podobają się Dominikowi.


 

Zapach bzu

Tom I cyklu. Premiera: 13.03.2019

Przypadek rządzi naszym życiem… Czasami wychodzi nam to na dobre, innym razem los zadaje nam głębokie rany.

Julia jest młodą i sympatyczną studentką, lecz w głębi jej serca skrywa się smutek. Dziewczynie brakuje kogoś, komu mogłaby zwierzyć się z problemów. Niestety Julia nie ma zbyt wielu przyjaciół, a jej rodzice są nadopiekuńczy i zanadto wymagający – Julia nie umie z nimi rozmawiać.

Przypadkowe spotkanie czwórki sąsiadów sprawi, że nagle zupełnie różne osobowości staną przed koniecznością porozumienia się.