Stacja Jagodno

STACJA JAGODNO - Życie jak malowane

V tom cyklu. Premiera: 14 czerwca 2017 r. 

Do Jagodna zawitała wiosna, a wraz z nią pojawiły się nowe plany, wyzwania i nowi goście.

Eliza maluje przepiękne anioły na porcelanie, lecz skrywa w sobie bolesną tajemnicę… Jej synek wierzy w moc dobrej wróżki napotkanej w starym dworku – może ona sprawi, że mama nie będzie już smutna?

Zmiany następują w życiu Tamary, Ewy i pozostałych bohaterów związanych ze Stacją Jagodno. Która z kobiet odda pierścionek zaręczynowy? Gdzie znika Łukasz i kto odwiedza leśną kapliczkę?

Jagodno kryje jeszcze wiele tajemnic, a część z nich poznacie już teraz.


 

stacja-jagodno-sercezbibuly

STACJA JAGODNO - Serce z bibuły

IV tom cyklu. Premiera: 26 października 2016 r. 

Jadwiga po stracie męża musi sama zająć się wychowaniem piątki dzieci i utrzymaniem domu. Pocieszenie znajduje w małych przyjemnościach: tworzy piękne róże z bibuły. Za namową kobiet spotykających się w dworku zapisuje się na kurs florystyczny. Czy uda jej się zrealizować marzenia i odnaleźć spokój?

Jeszcze raz odwiedź z nami urokliwe Jagodno i przekonaj się, jak potoczyły się losy jego bohaterów… Czy po powrocie Łukasz zdradzi Tamarze swój sekret? Jak rozwinie się relacja doktor Ewy z ojcem Łukasza?


 

stacja-jagodno-ponitcedoszczescia

STACJA JAGODNO - Po nitce do szczęścia

III tom cyklu. Premiera: 2 czerwca 2016 r. 

Pozwól zabrać się w kolejną podróż do Jagodna – urokliwego miejsca w Górach Świętokrzyskich, które działa kojąco na duszę kobiety… Daj się przekonać, że prawdziwa przyjaźń i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Dlaczego żona wójta płacze wieczorami? Czy angielski kuzyn hrabianek odnajdzie się wśród polskiej rzeczywistości? Co może łączyć doktor Ewę z ojcem Łukasza? I czy są jeszcze jakieś tajemnice dworku, które nie zostały odkryte? Czy mieszkańcom Jagodna uda się dojść po nitce do szczęścia?

 


 

stacja-jagodno-marzeniaszytenamiare

STACJA JAGODNO - Marzenia szyte na miarę

II tom cyklu. Premiera: 21 października 2015 r. 

W powieści powracają bohaterki znane z „Zaplątanej miłości”, ale na ich drodze pojawiają się nowe, intrygujące postaci. Co łączy doktor Ewę z babcią Różą? Kto mieszka w tajemniczym dworku? Czy Tamara odnajdzie miłość? Urokliwe Jagodno skrywa wiele rodzinnych sekretów sięgających czasów II Wojny Światowej.

„Marzenia szyte na miarę” to porywająca opowieść o miłości, trudnych relacjach rodzinnych i problemie przełamywania własnych słabości. Każda czytelniczka będzie mogła w niej odnaleźć cząstkę siebie.


 

stacja-jagodno-zaplatanamilosc

STACJA JAGODNO - Zaplątana miłość

I tom cyklu. Premiera: 20 maja 2015 r. 

Zatrzymaj się na chwilę w urokliwej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Tutaj czas płynie inaczej. W Jagodnie spotykają się przeciwieństwa: wieś i miasto, kobiety i mężczyźni, starość i młodość, tradycja i nowoczesność. Trzy generacje kobiet i smak konfitur z fiołków, które potrafią osłodzić nawet najbardziej gorzkie życie. To pełna ciepła opowieść o miłości, szczęściu i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi.

Tamara – 41-letnia rozwódka i specjalistka od PR-u dostaje polecenie zorganizowania kampanii wyborczej kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego jeden z oponentów zarzuca Tamarze, że promuje politykę prospołeczną, a sama zaniedbuje swoją rodzinę. Faktycznie, jej nastoletnia córka Marysia ma problemy – chłopak namawia ją do zażycia narkotyków i domaga się „dowodu miłości”. Czy partner Tamary przejdzie tę próbę? Czy Tamara uratuje córkę? Kim jest tajemnicza babcia Róża?